Pályázati eredmények

Tablópályázat

A pályázatra 26 pályamunka érkezett, került kiállításra.

A kiíró 3 díjat és a bíráló bizottság kérésére 3, rangsorolás nélküli dicséretet engedélyezett.

A bíráló bizottság döntése alapján:

I. helyezett:

a Veszprémi SzC Táncsics Mihály Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium pályamunkája a balatonarácsi vasútállomásról.

Készítették: Schiffel Gábor és Varga Bence,

Felkészítő tanár: Kőszegi Lajos.

II. helyezett:

a Zalaegerszegi SzC Széchenyi István Szakközépiskola és Szakiskola pályamunkája a nagykanizsai vasútállomásról.

Készítették: Gergely Cintia és Godinek Márton,

felkészítő tanár: Gángó-Péter Diána.

III. helyezett:

a Békéscsabai SzC Vásárhelyi Pál Szakközépiskola és Kollégium pályamunkája a mezőberényi vasútállomásról.

Készítették: Boross János és Ladányi Zoltán,

Felkészítő tanár:  Török Antal

A bíráló bizottság rangsorolás nélküli dicséretben részesítette:

  • A Budapesti Komplex SzC Ybl Miklós Építőipari Szakképző Iskola pályamunkáját a budaörsi vasútállomásról.                                                    Készítették: Fecske László, Pusztai Csaba és Fülöp Krisztián.                      Felkészítő tanárok: László Tamásné és Szűcs Zsuzsanna.

  • A csíkszeredai Kós Károly Építőipari Szakközépiskola pályamunkáját a gyimesbükki őrházról.                                                                                               Készítették: Áros István és Péter Szilárd István.                                               Felkészítő tanár Márton Ildikó.

  • A Váci SzC Király Endre Szakközépiskola Szakiskola és Kollégium pályamunkáját a váci vasútállomásról.                                                             Készítették: Czene Marcell és Dóra Márton.                                                 Felkészítő tanár: Auth Béláné.

„KőKedvencem” II.

építészeti kőfaragásos részletek

Porta Speciosa Egyesület –felmérési diákpályázat 2015/2016.

    DÍJAZOTTAK: „A” kategória – építőipari közép- és szakközépiskolák tanulói

                                                                                     / technikus képzés /

              I.díj :  2. sorszámú pályamű :

                        Szerzők: Brunner Zsolt és Molnár Bence  

                        Felkészítő tanárok: Kőszegi Lajos és Tölgyesi Ákos

                        Intézmény: Veszprémi Szakképzési Centrum Táncsics Mihály

                                              Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

                                                                                      és a

                        18. sorszámú pályamű:

                         Szerzők: Bene Renáta és Vaczik Dániel 

                         Felkészítő tanár: Auth Béláné

                          Intézmény: Váci Szakképzési Centrum Király Endre                          

                                                Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma

               II.díj:  3. sorszámú pályamű :

                         Szerző: Karacs Réka           

                         Felkészítő tanár: Gajdos Csaba

                         Intézmény: Debreceni Szakképzési Centrum

                                               Péchy Mihály Építőipari Szakközépiskolája

                                                                            és a

                          7. sorszámú pályamű:

                          Szerzők: Nagy Vivien és Godány-Szabó István

                           Felkészítő tanárok: Deli Gábor és Papp Géza

                            Intézmény: Kecskeméti Szakképzési Centrum

                                                  Gáspár András Szakközépiskola és Szakiskolája

                                                                        valamint a

                          16. sorszámú pályamű:

                           Szerzők: Egyed Ádám és Faludi Elemér

                           Felkészítő tanár: Takács Péter

                           Intézmény: Szombathelyi Műszaki Szakképző Centrum

                                                  Hefele Menyhért Építőipari és Faipari Szakképző Iskolája

               III.díj: 12. sorszámú pályamű:

                                   Szerzők: Szalavári Dominika és Papp Róbert

                                   Felkészítő tanár: Pozsár Ágnes

                                   Intézmény: Székesfehérvári Szakképzési Centrum

                                                        Jáky József Középiskolája

                                                                      és a

                                  17. sorszámú pályamű:

                                Szerzők: Benkő Evelyn és Szép Melinda

                               Felkészítő tanárok: Horváth Ildikó és Czuczor Márta

                                Intézmény: Ógyalla Építőipari Szakközépiskola

                                                                   valamint a

                               4. sorszámú pályamű:

                                Szerzők: Torma Ibolya és Basic Palkovic Dunja

                                Felkészítő tanár: Arancsity Dancsa Gyöngyi

                                 Intézmény: Szabadka Politechnika Iskola

„B” kategória – építőipari szakképző és szakiskolák  tanulói

       A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara felajánlásában

       Különdíjat kapnak a: 19.sorszámú pályamű készítői, igényes, értékes                                                                      munkájukért:Varga Nikolett és Török Dániel

                                              Felkészítő tanár: Tolnai Beáta

                                              Intézmény: Szombathelyi Műszaki Szakképzési Centrum                                                                         Hefele Menyhért Építő- és Faipari Szakképző                                                                         Iskolája

                        

A díjazottaknak gratulálunk!

Tóth László építészmérnök                                                                                             nyugalmazott mérnök- tanár                                                                                                         Porta Speciosa Egyesület