«

»

jún 19

Király házibajnokság

Tanulóink az utolsó héten is lelkesen vettek részt a testnevelés

munkaközösség által szervezett Király házibajnokságon.

 

Képek és a versenyen elért eredmények itt tekinthetők meg:

EREDMÉNYEK:

4×100 m-es váltófutás                                   Világrekord (férfi): Jamaica  37.04 mp

I. 9 A  53.13 mp

II. 9/5 53.76 mp

III. 9/4 54.61 mp

Távolugrás

Csapatverseny ( 4 fő)                                                                                  Egyéni

I. 9 A 19. 27 m                                            lány                                                      fiú

II. 12 F 18. 53 m                             I. Kovács Vivien  3.52 m                                I. Csonka Gergő  5.50 m

III. 9/5 18.06 m                               II. Sziráki Virág  3.42 m                                 II. Kuti Gábor  5.33 m

III.Dybas Dávid  5.11 m

Világrekord (női): Galina Csisztjakova (orosz)  7.52 m      (férfi):   Mike Powell (USA)  9.95 m

Kislabdahajítás

Csapatverseny (4 fő)                                                                                   Egyéni

I. 12 F 212. 56 m                                          lány                                                      fiú

II. 9 A 210. 99 m                           I.Kepler Réka  42.36 m                  I.Haraszti Szabolcs  75.66 m

III. 11 B 207.87 m                          II. Kovács Vivien  37.72 m             II.Grexa Márk   69.94 m

III.Sziráki Virág  18.26 m                III.Kuti Gábor   67.80 m

12 osztály csapatai illetve egyéni versenyzői indultak a versenyen, gratulálunk a résztvevőknek!

Karhajlítás mellső fekvőtámaszban

Csapatverseny (4 fő)                                                            Egyéni

I. 9 B   143                                     lány                                    fiú

II. 12 F 112                          Tóth Krisztina   18                I.Popowitch Gábor   58

III. 10/2 82                                                                        II.  Báránkó Máté        50

                                                                                         III.Orem Roland         32

Szökdelés zsámolyra föl-le ( ½ perc)

Csapatverseny (4 fő)                                                            Egyéni

I. 10/2 150                                   lány                                                    fiú

II. 9/2 145                                   Tóth Krisztina   32               I.Aszódi Balázs      48

III. 12 F 142                                                                              II. Katona Viktor    41

                                                                                                 III.Kőszegi Bence    39

                                                                                                 III.  Némedi Mátyás  39

Dekázás

Egyéni verseny– fiú

I. Mester Dávid 243

II. Németh Dávid 210

III. Aszódi Balázs 89

 6 osztály csapatai illetve egyéni versenyzői indultak a versenyen, gratulálunk a résztvevőknek!